BIP
 


 

 

KLUB  17 WBZ  MIĘDZYRZECZ
ul. Wojska Polskiego 21

tel. 261 674 673

 

 

 

 

Pomagamy znaleźć pomysły na dobre spędzanie wolnego czasu , rozwijanie różnorodnych zainteresowań. Dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy do sekcji: teatralno-recytatorskiej, wokalnej, plastycznej i modelarskiej. Udział w zajęciach jest bezpłatny.


W Klubie odbywają się koncerty, występy kabaretów, spotkania autorskie, wystawy plastyczne, działa biblioteka z bogatym księgozbiorem dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Do dyspozycji jest bilard, tenis stołowy, piłkarzyki i drobny sprzęt sportowy a także bezpieczne gry i zabawy dla dzieci. W Klubie jest miejsce dla Stowarzyszenia Rodzina Wojskowa. Zapraszamy osoby chętne do powołania tego Stowarzyszenia w Międzyrzeczu

Wszystkich zainteresowanych i mających ciekawe pomysły serdecznie zapraszam do Klubu.

Razem raźniej!   

Kierownik Klubu
mgr Agnieszka PIERZ
kom. 785 205 479


Zadaniem Klubu 17 BZ w Międzyrzeczu jest stworzenie możliwości kształtowania postaw patriotycznych i proobronnych m.in. poprzez przypominanie pamięci wydarzeń oraz osób, które trwale wpisały się w historię państwa i narodu polskiego. Działalność Klubu 17 WBZ jest bardzo ważnym elementem tworzenia więzi wojska ze społeczeństwem i nastawiona jest na to, aby możliwie dużo osób mogło korzystać z jego oferty. Korzystanie z oferty i sprzętu Klubu jest bezpłatne. Są tu warunki rozwijania zainteresowań, zapewnienie rozrywki i godnego świętowania rocznic oraz uroczystości patriotycznych.  Możliwe jest tworzenie kół i sekcji zainteresowań w kilku dziedzinach w zależności od potrzeb. Np.:

SEKCJA PLASTYCZNA – uczestnicy zajęć zapoznają się różnymi technikami plastycznymi i rodzajami środków wyrazu a także mają okazję rozwijać wrażliwość na otaczające piękno oraz doświadczać radości tworzenia. Udział w zajęciach mogą brać dzieci, młodzież i dorośli. W ramach działalności sekcji organizowane są także wystawy prac plastycznych i fotograficznych oraz konkursy tematyczne.

SEKCJA WOKALNO - INSTRUMENTALNA - gromadzi wokalistów: dzieci i młodzież. Pod kierunkiem instruktora przygotowują repertuar na koncerty i prezentacje konkursowe. 

SEKCJA MODELARSKA - ma na celu politechniczne i sportowe wychowanie młodzieży, popularyzację modelarstwa i lotnictwa i zdobywanie wiedzy w tym zakresie,  organizowanie  zawodów , konkursów, wystaw i pokazów modelarskich, konsolidację społeczności modelarskiej w Międzyrzeczu i okolicy.

SEKCJA FOTOGRAFICZNA I FILMOWA - dla tych, którzy chcą nauczyć się fotografować oraz dla tych, którzy chcą wzbogacić swój warsztat.


Hol na parterze jest miejscem wystaw i wernisaży. Zapraszamy artystów amatorów do prezentacji swoich prac.


 

BIBLIOTEKA KLUBU CZYNNA

Wtorek: 10.30-15.30

Środa: 14.00-18.00

Czwartek: 13.00-18.00

Piątek: 13.00-18.00

tel. 261 674 676

 


W holu przy bibliotece trwa akcja PODARUJ SOBIE KSIĄŻKĘ.

Każdy może sobie wybrać coś z wystawionych książek i nic nie płacąc wziąć z sobą.