BIP
 


 

 

KLUB  17 WBZ  MIĘDZYRZECZ
ul. Wojska Polskiego 21

tel. 261 674 673

 

 

 

 

Pomagamy znaleźć pomysły na dobre spędzanie wolnego czasu, rozwijanie różnorodnych zainteresowań. Dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy do sekcji. Udział w zajęciach jest bezpłatny.


W Klubie odbywają się koncerty, występy kabaretów, spotkania autorskie, wystawy plastyczne, działa biblioteka z bogatym księgozbiorem dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Do dyspozycji jest drobny sprzęt sportowy, piłkarzyki a także organizowane są bezpieczne gry i zabawy.
Wszystkich zainteresowanych i mających ciekawe pomysły serdecznie zapraszam do Klubu.

Razem raźniej!   

Kierownik Klubu
mgr Agnieszka KOTARSKA
kom. 785 205 479


Zadaniem Klubu 17 WBZ w Międzyrzeczu jest stworzenie możliwości kształtowania postaw patriotycznych i proobronnych m.in. poprzez przypominanie pamięci wydarzeń oraz osób, które trwale wpisały się w historię państwa i narodu polskiego. Działalność Klubu 17 WBZ jest bardzo ważnym elementem tworzenia więzi wojska ze społeczeństwem i nastawiona jest na to, aby możliwie dużo osób mogło korzystać z jego oferty. Są tu warunki rozwijania zainteresowań, zapewnienie rozrywki i godnego świętowania rocznic oraz uroczystości patriotycznych. Możliwe jest tworzenie kół i sekcji zainteresowań w kilku dziedzinach w zależności od potrzeb. Do tej pory z powodzeniem funkckonują:

SEKCJA PLASTYCZNA – uczestnicy zajęć zapoznają się różnymi technikami plastycznymi i rodzajami środków wyrazu a także mają okazję rozwijać wrażliwość na otaczające piękno oraz doświadczać radości tworzenia. Udział w zajęciach mogą brać dzieci, młodzież i dorośli. W ramach działalności sekcji organizowane są także wystawy prac plastycznych i fotograficznych oraz konkursy tematyczne.

SEKCJA WOKALNO - INSTRUMENTALNA - gromadzi wokalistów: dzieci i młodzież. Pod kierunkiem instruktora przygotowują repertuar na koncerty i prezentacje konkursowe. 

SEKCJA MODELARSKA - ma na celu politechniczne i sportowe wychowanie młodzieży, popularyzację modelarstwa i lotnictwa i zdobywanie wiedzy w tym zakresie,  organizowanie  zawodów , konkursów, wystaw i pokazów modelarskich, konsolidację społeczności modelarskiej w Międzyrzeczu i okolicy.

SEKCJA FOTOGRAFICZNA I FILMOWA - dla tych, którzy chcą nauczyć się fotografować oraz dla tych, którzy chcą wzbogacić swój warsztat.

SEKCJA HISTORYCZNA "DOWBORCZYCY"- zrzesza dzieci, młodzież i dorosłych dla których historia i patriotyzm jest nie tylko pasją ale i obowiazkiem wobec ojczyzny.

SEKCJA TURYSTYKI ROWEROWEJ "ROWEROWY MIĘDZYRZECZ" - ukazuje walory krajoznawcze i turystyczne Międzyrzecza i okolic oraz jest świetnym pretekstem do integracji środowiska wojskowego i lokalnego.

SEKCJA SPORTOWA - probaguje zdrowy i aktywny styl życia.

 

                                                                                                 Cenimy sobie ciekawe pomysły!

                                                                                                             st. instruktor

                                                                                                         Beata GACKOWICZ

                                                                                                               instruktor

                                                                                                           Marek WOJDAN

                                                                                                            tel: 261 674 677


 

BIBLIOTEKA KLUBU CZYNNA

Wtorek: 10.30-15.30

Środa: 14.00-18.00

Czwartek: 13.00-18.00

Piątek: 13.00-18.00

st.bibliotekarz

Teresa CZERWIŃSKA

tel. 261 674 676

 


W holu przy bibliotece trwa akcja PODARUJ SOBIE KSIĄŻKĘ.

Każdy może sobie wybrać coś z wystawionych książek i nic nie płacąc wziąć z sobą.


 

 

 Jesteśmy klubem z sercem, cyklicznie organizujemy zbiórki nakrętek oraz pomagamy bezdomnym zwierzętom.