BIP
 

UWAGA!
OGŁOSZENIE!

KOMUNIKAT W SPRAWIE POGLOSKI O ZMIANACH PRZEPISÓW W ZAKRESIE ODPRAWY MIESZKANIOWEJ.

Więcej informacji TUTAJ.Nasze mieszkania

 

  Wojskowa Agencja Mieszkaniowa (WAM) budując nowe bloki dla żołnierzy wybiera projekty niebanalne, ciekawe architektonicznie z nietypowymi i nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi – m.in. nowe mechanizmy sterujące wentylacją higrosterowalną w mieszkaniu, (niskociśnieniowa nasada kominowa). Elewacje budynków utrzymane są w przyciągających wzrok, aczkolwiek stonowanych barwach. Chcemy, żeby zarówno rozwiązania wewnątrz jak i infrastruktura zewnętrzna naszych osiedli i budynków była funkcjonalna i sprzyjała wygodnemu zamieszkiwaniu.

  Nowobudowane lokale mają wysoki standard wykończenia („pod klucz”- umożliwiające natychmiastowe zamieszkanie), posiadają pełne opomiarowanie mediów (woda, gaz i energia elektryczna), co pozwala aby żołnierz do Agencji wpłacał wyłącznie czynsz (za 60m2 mieszkanie tylko 270 zł), natomiast media komunalne kupował na podstawie odrębnych umów zawartych bezpośrednio z ich dostawcami. Takie nowoczesne rozwiązanie pozwala użytkownikowi na samodzielne decydowanie o wysokości comiesięcznych opłat. Należy zaznaczyć, że każdy z naszych budynków mieszkalnych posiada dużą liczbę miejsc parkingowych oraz duże, nowoczesne i bezpieczne place zabaw dla najmłodszych, które w części przypadków są objęte monitoringiem.

  Oddział Regionalny Zielona Góra realizując program tzw. szybkiego zasiedlania, ściśle współpracując z dowódcami jednostek i burmistrzami miast zapewnia, iż już w dniu uzyskania tytułu prawnego żołnierz zawiera w jednym czasie i miejscu umowy na dostawę mediów aby nawet tego samego dnia mógł w pełni korzystać z przydzielonego lokalu. Powyższe nie tylko upraszcza system zakupu mediów (brak pośrednictwa), ale również, a może przede wszystkim, pozwala żołnierzowi na pełną kontrolę ponoszonych kosztów i zapewnienia sobie komfortu.

 WNIOSKI DO POBRANIA


  • wniosek_swiadczenie_mieszkaniowe_-_nowy 
  • wniosek_o_kwatere_lub_inny__lokal_mieszkalny 
  • wniosek_o_internat
  •  


    Krótka prezentacja: