BIP
 
#WojskoweWyzwanie
26.07.2019
Nie jesteś żołnierzem, ale myślisz o służbie w szeregach Wojska Polskiego? Chcesz sprawdzić swoją kondycję? Masz ukończone 18 lat i dobry stan zdrowia? Jeśli tak - to czekamy właśnie na Ciebie.

 
W te wakacje, Ministerstwo Obrony Narodowej otwiera bramy koszar dla sympatyków wojska. W ramach kolejnego etapu kampanii „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”, od 13 lipca do 24 sierpnia, w każdą sobotę w wybranych jednostkach wojskowych zapewniamy niepowtarzalną możliwość wstąpienia do Wojska Polskiego na jeden dzień. Poznawanie żołnierskiego rzemiosła zaczynamy punktualnie o 10.00 i kończymy około  godz. 19.00. W tym czasie, w zależności od jednostki, którą wybierzecie będziecie mogli wziąć udział w zajęciach w terenie, poznać sprzęt wojskowy, rywalizować w biegach zespołowych i ćwiczyć rzut granatem oraz naukę celowania i strzelania z wykorzystaniem urządzeń szkolno–treningowych. Nauczycie się także jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

 

W  dniu szkolenia każdy będzie mógł dowiedzieć się, co trzeba zrobić żeby wstąpić do wojska. W punktach rekrutacyjnych znajdziecie informacje na temat oferty edukacyjnej m.in. wojskowych uczelni wyższych, czy najmłodszej placówki edukacyjnej, jaką jest Wojskowe Ogólnokształcące Liceum Informatyczne w Warszawie.Szczegółowe warunki udziału w zajęciach zamieszczone są poniżej.Czekamy na  Was. Już dziś możecie sprawdzić,  co trzeba zrobić, aby dołączyć  do najlepszych. 

 
 

WEŹ UDZIAŁ W ĆWICZENIU NA TERENIE NASZEJ JEDNOSTKI WOJSKOWEJ

💪 Widzimy się 3 sierpnia od godz. 9.00 w garnizonie Wędrzyn 🤜🤛 Punkt Rekrutacyjny zlokalizowany będzie w Klubie Wojskowym 17WBZ w Wędrzynie.  Zapoznaj się z REGULAMINEM 👈 Przygotuj OŚWIADCZENIE 👈

#ZostańŻołnierzem

Pliki do pobrania

Oświadczenie

Regulamin